Galeria

Poznaj nas bliżej

Jedyne takie miejsce w mieście

Zachęcamy do odwiedzenia naszej kawiarni i restauracji, w której spędzisz niezapomniane chwile. Wiemy, że kawa jest specyficznym napojem, który nie tylko dodaje energii, ale i rozwiązuje język. Przyjdź do nas i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.


AUTUMN CAFE to miejsce, w którym zawsze panuje ten niesamowity, jesienny klimat. U nas znajdziesz domową atmosferę i życzliwą obsługę. Ciepły kocyk, miękka poducha i aromatyczny czarny napój zawsze czekają na Ciebie u nas w pogotowiu.


Uwielbiamy eksperymentować! Kochamy też tradycję, do której podchodzimy z wielkim szacunkiem. U nas znajdziesz tradycyjnie parzoną kawę zgodnie z włoskimi i kolumbijskimi przepisami. To również tradycyjne smaki regionalne stworzone z najlepszych składników – prawdziwa gratka dla tradycjonalistów.


Mamy też coś dla niebanalnych koneserów smaku. W naszej kuchni tradycja miesza się z nowoczesnością. Lubimy eksperymentować i próbować nowych rzeczy. Kawa z mlekiem to sprawdzony duet. A co powiesz na kapkę miodu i szczyptę imbiru? U nas zamówisz taką kawę, o której inni mogą tylko marzyć.