Najlepsza kawiarnia w Twoim mieście

Przyjdź do nas i zamów pyszną kawę. Rozsmakuj się też w domowych wypiekach i daniach naszego szefa kuchni. Możesz też złożyć zamówienie na wynos lub z dowozem.

SEKRETEM PYSZNEJ KAWY SĄ ZIARNA!

W naszej kawiarni znajdziesz różne rodzaje kaw, którą parzymy ze starannie wyselekcjonowanych ziaren

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ziarna wpływają na smak kawy. To dzięki nim możesz cieszyć się tym niepowtarzalnym aromatem. Sprowadzamy naszą kawę tylko od sprawdzonych dostawców z różnych części świata. U nas zamaskujesz smaku Brazylii, Argentyny, Włoch czy Kolumbii.

Pyszna kawa

Niepowtarzalny smak i aromat najlepszej kawy w mieście pobudzi do działania. Do kawy możesz zamówić słodkości lub dania obiadowe.

Wygodny wypoczynek

Miękkie kanapy sprawią, że wypoczniesz po ciężkim dniu lub nabierzesz siły. Zrelaksuj się przy kawie i zamów coś pysznego do jedzenia.

Pyszne jedzenie

Nie ma kawy bez ciastka! U nas znajdziesz pyszne dodatki, w tym ciasta domowej roboty. U nas kosztuje też dań szefa kuchni.

Image

KOCHASZ JESIEŃ? POKOCHASZ AUTUMN CAFE

Wystrój naszej kawiarni inspirowany jest jesienną aurą.

U nas nie tylko napijesz się pysznej, świeżo palonej kawy, ale też zrelaksujesz się w wygodnym fotelu z widokiem na piękne miasto. Wszystko to w otoczeniu przytulnych i miękkich kanap, koców i poduszek, które tylko zachęcają do błogiego relaksu.

MISTRZOWSKA KAWA RZEMIEŚLNICZA

U nas napijesz się różnych rodzajów kaw ze świeżo palonych ziaren.

Specjalizujemy się w takich rodzajach jak cappuccino, macchiato, lungo i latte macchiato. Pyszna kawa z pięknym wzorkiem z mleka z pewnością doda Ci energii.

Image

Pyszna kawa z dostawą

Zrób sobie przerwę! Zamów pyszną kawę a dowieziemy ją do domu lub biura.

Twoje miejsce w mieście

Najwyższe standardy obsługi

Aromatyczna kawa i dania szefa kuchni

Niebanalny wystrój i klimat

Image

Najlepsza kawa w mieście. Wspaniała obsługa i piękne miejsce. Lokal wyróżnia niebanalny wystrój z pomysłem. To świetna kawiarnia z doskonałym jedzeniem i boskim ciastem czekoladowym. Polecam też spróbować dań z bogatego menu. Z pewnością będziemy wracać z całą rodziną.

Anna Krawczyk